Zalety toru wyścigowego w Toruniu

Tor Toruń jest miejscem, które z pewnością chętnie odwiedzają miłośnicy motoryzacji i rallycrossu. Rozległe tereny dają wiele możliwości, przy czym znajduje się tutaj tor asfaltowy, szutrowo-asfaltowy i płyty poślizgowe. Odwiedzający mogą liczyć na szereg innych atrakcji, które umilą czas. Dlaczego warto odwiedzić tor wyścigowy? Jakie atrakcje tutaj znajdziemy?

Tory wyścigowe – dodatkowe atrakcje

Tory wyścigowe oferują szereg różnorodnych zajęć, które pozwolą przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Przykładowo skorzystać można z:

  • kortów tenisowych,
  • paintballu,
  • restauracji,
  • zielonych obszarów z miejscem do grillowania. 

Ciekawy kształt toru w Toruniu robi wrażenie, a przeprowadzanie wyścigów jest nie lada frajdą. Bez problemu uczestnicy rozwiną ciekawe prędkości i będą dynamicznie pokonywać każdy zakręt. 

Tor Toruń

Zaletą toru Toruń jest równa nawierzchnia i długość bazująca na ok. 1000 metrach. To miejsce jest znane głównie z zawodów Rallycross, które przyciągają tłumy żądnych wrażeń miłośników motoryzacji. Zmagania kierowców dają ogromne emocje i pozwalają przeżyć ciekawe przygody. Poza tym, na torze są organizowane Konkursowe Jazdy Samochodowe, zloty aut, czy Super OES. Co jakiś czas wziąć można udział także w imprezach typu motobazar.